Skontaktuj się z nami

Featured - slides

Skontaktuj się z nami

Recepcja hotelu

rezerwacje indywidualne, zapytania, sprawy dotyczące Gości lub hotelu

Tel: +48 22 517 36 60
Tel: +48 519 392 277
e-mail: hotel@arkadiaroyal.pl

 

Grupy zorganizowane

kontakt telefoniczny przez recepcję hotelową

Tel: +48 22 517 36 60
e-mail: rezerwacje@arkadiaroyal.pl

 

Restauracja Pałacowa

rezerwacje stolików

Tel: +48 22 517 36 60
e-mail: restauracja@arkadiaroyal.pl

 

Konferencje, szkolenia, integracje

Tel: +48 22 517 36 60
e-mail: konferencje@arkadiaroyal.pl
 

Skontaktuj się z nami

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Przygotowaliśmy różnorodność przestrzeni dla naszych gości, by każdy mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Nasz hotel to miejsce dla gości, gdzie komfort i przytulność łączą się w jednym. Pokoje utrzymane są w stylu, który odzwierciedla polską gościnność i różnorodność naszych pięknych okolic Anina - od rustykalnych po nowoczesne. Dodatkowo, oferujemy dostęp do telewizji z serwisami streamingowymi, byście Państwo mogli cieszyć się ulubionymi programami w miłej atmosferze naszych pokoi.

Nasz hotel oferuje wyjątkową strefę, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zapraszamy do relaksu w naszych saunach i unikalnych strefach, które czerpią inspirację z zieleni i spokoju otaczającej okolicy. Wybierz się na wesele lub imprezę okolicznościową, a następnego dnia zrelaksuj się w naszym SPA.

Położenie naszego hotelu w jednej z najbardziej zielonych okolic Warszawy sprawia, że jest to idealne miejsce na relaks i wypoczynek. Dla aktywnych gości oferujemy możliwość gry w ping ponga czy bilard. Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania, bazujące na sezonowych składnikach, a bar zapewnia doskonałą atmosferę wieczorami. Dodatkowo, gwarantujemy dostęp do szybkiego WiFi opartego na technologii światłowodowej oraz darmowy parking dla naszych gości.

Oferty