Konferencje, Eventy, Spotkania

Featured - slides

Konferencje, Eventy, Spotkania

Hotel Arkadia Royal serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej wysokiej jakości przestrzeni do organizacji konferencji, imprez integracyjnych, eventów i szkoleń. Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam perfekcyjnie przygotować różnorodne zgromadzenia, począwszy od kameralnych spotkań, przez wspaniałe przyjęcia i bankiety, aż po organizację targów z udziałem kilkudziesięciu wystawców.

Współpracując z Hotelem Arkadia Royal, możecie Państwo być pewni, że wasze wydarzenie nabierze wyjątkowego blasku. Nasze zobowiązanie do doskonałości, profesjonalizm obsługi oraz staranne przygotowanie każdego detalu sprawią, że Państwa konferencja, szkolenie czy event firmowy stanie się nie tylko udanym spotkaniem, ale także niezapomnianym przeżyciem.

Content Blocks

Trzy różnorodne sale konferencyjne:

  1. Sala Diamentowa o powierzchni 245 m²,
  2. Sala Rubinowa o powierzchni 130 m²,
  3. Sala Szmaragdowa o kameralnym charakterze i powierzchni 25 m².
     

Sale Konferencyjne

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane oraz wyposażone we wszelki niezbędny sprzęt do profesjonalnej organizacji eventów i konferencji. Nasza dedykowana obsługa to gwarancja wszechstronnej opieki od samego początku do końca każdego wydarzenia organizowanego w naszym hotelu. Dbamy o każdy detal, począwszy od aranżacji sal zgodnie z potrzebami organizatorów, a skończywszy na doskonałej obsłudze przerw kawowych, lunchów i bankietów.

Catering

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę cateringu na różnego typu wydarzenia biznesowe, bankiety, eventy firmowe czy konferencje. Nasz Szef Kuchni wraz z zespołem nie ogranicza się tylko do standardowej oferty gastronomicznej Hotelu. Jesteśmy bardzo kreatywnym zespołem, który jest w stanie przygotować indywidualne menu dla każdego eventu z uwzględnieniem preferencji żywieniowych, kultury oraz diet naszych Gości.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Przygotowaliśmy różnorodność przestrzeni dla naszych gości, by każdy mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Nasz hotel to miejsce dla gości, gdzie komfort i przytulność łączą się w jednym. Pokoje utrzymane są w stylu, który odzwierciedla polską gościnność i różnorodność naszych pięknych okolic Anina - od rustykalnych po nowoczesne. Dodatkowo, oferujemy dostęp do telewizji z serwisami streamingowymi, byście Państwo mogli cieszyć się ulubionymi programami w miłej atmosferze naszych pokoi.

Nasz hotel oferuje wyjątkową strefę, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zapraszamy do relaksu w naszych saunach i unikalnych strefach, które czerpią inspirację z zieleni i spokoju otaczającej okolicy. Wybierz się na wesele lub imprezę okolicznościową, a następnego dnia zrelaksuj się w naszym SPA.

Położenie naszego hotelu w jednej z najbardziej zielonych okolic Warszawy sprawia, że jest to idealne miejsce na relaks i wypoczynek. Dla aktywnych gości oferujemy możliwość gry w ping ponga czy bilard. Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania, bazujące na sezonowych składnikach, a bar zapewnia doskonałą atmosferę wieczorami. Dodatkowo, gwarantujemy dostęp do szybkiego WiFi opartego na technologii światłowodowej oraz darmowy parking dla naszych gości.

Banners