.

Hochzeit
Ślub i wesele są jednymi z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Każdy pragnie, aby poprzez wzruszającą ceremonię, wspaniały klimat, a później piękną salę oraz przepyszne potrawy ten wyjątkowy dzień na długo zapadł w pamięci swojej jak i gości weselnych. Aby sprostać tak wysoko postawionym oczekiwaniom restauracja „Pałacowa” Hotelu Arkadia Royal przedstawia wyjątkową ofertę weselną.

Wspaniałe wesele w Hotelu Arkadia RoyalNasz Hotel jest rodzinną firmą, w którą wkładamy całą duszę i umiejętności, tak aby każdy nasz Gość, powierzając nam zadanie zorganizowanie wesela, był pewien, że zadbamy o każdy szczegół uroczystości weselnej. Zaproszonym Gościom weselnym pozostanie na długo wpomnienie wspaniałej zabawy, a rodzinie Państwa Młodych tkliwa nutka wzruszenia.

Kładziemy ogromny nacisk na jakość obsługi oraz najwyższe standardy kulinarnej sztuki prezentowanej Państwu na talerzach i półmiskach podczas przyjęcia. Osobiście wybieramy najlepsze produkty, począwszy od najświeższych warzyw, poprzez pachnące owoce, kończąc na starannie selekcjonowanym mięsie, które później znajdą się na Państwa stole. Dzięki naszemu Szefowi Kuchni i jego stałemu zespołowi wszystkie dania wychodzące z kuchni spełnią nawet najbardziej wyszukane oczekiwania naszych gości.

Nasz hotel posiada dwie sale specjalnie przygotowane do przyjmowania wszelkich rodzajów przyjęć i uroczystości. Sala główna restauracji hotelu Arkadia Royal idealnie nadaje się do przygotowania mniejszych przyjęć weselnych do 135 osób oraz sala Balowa, która pomieści do 170 gości weselnych.

W cenie wesela wliczone już jest:

  • Rezerwacja sali restauracyjnej lub balowej
  • Obsługa kelnerska
  • Dekoracja stołów (obrusy, skertingi, draperie)
  • Kwiaty żywe na stołach
  • Tradycyjne powitanie chlebem i solą
  • Apartament dla Młodej Pary gratis
  • Atrakcyjne ceny noclegu dla Gości weselnych
  • Bezpłatny parking niestrzeżony
  • Możliwość organizacji poprawin w cenie od 50 PLN/os

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej to zapraszamy do umówienia się na spotkanie z osobą bezpośrednio zajmującą się organizacją przyjęć weselnych. Podczas spotkania oprowadzimy Państwa po salach, omówimy wstępnie przebieg przyjęcia i przymierzymy się do menu weselnego z uwzględnieniem Państwa szczególnych wymagań.

Kontakt:

 

 

Romantisches Wochenende

Romantyczny weekend w Hotelu Arkadia Royal

Plannst Du eine Überraschung für deine bessere Hälfte? Romantisches Wochenende im Arkadia Royal Hotel ist ein besonderes Geschenk für deine Liebsten

Weiter >>>

Restaurant in Arkadia Royal Hotel WarschauMenu in Arkadia Royal Hotel WarschauZimmer in Arkadia Royal Hotel WarschauZimmer in Arkadia Royal Hotel Warschau